איך הכל התחיל

הייתי בת 20 כאשר היכרתי אותה. זה היה יום שישי, ישבתי לבד בבר וכבר שתיתי קוקטייל רביעי. ניסיתי להיזכר מתי היה לי סקס בפעם האחרונה. מה שהיה נכנס לי לראש זה זיכרונות הלא כל כך נעימים מהנישואים שלי. למזלי האלכוהול לאט לאט שיפר את המצב רוח שלי. עם כל לגימה האנשים מסביב הפכו ליותר חברותיים והבעיות פחות משמעותיות.

"עוד קוקטייל מתנה מבחורה בשולחן ההוא" – המלצר הוציא אותי מהמחשבות שלי.

הסתכלתי בכיוון שהמלצר סימן והבנתי שכנראה שתיתי יותר מידי היום. הבחורה שישבה שם הייתה מאוד דומה לי רק עם שיער ג'ינג' ולא שחור כמו שלי. סימנתי לה לעבור אלי. באיטיות היא קמה והתיישבה בשולחן שלי.

"אורה" – היא נתנה לי את השם שלה.

"דנה" – עניתי לה, ואז הוספתי -"לא יאומן"

"כן, זה מוזר וממש לא רגיל" – יד שלה כיסה את היד שלי, אז האצבעות שלה גלשו למלה, עד לכתף והורידו שיערות ממנו -"את יפה, כמוני, אז…"

הרגשתי התרגשות חזקה. היא התחילה איתי, כמו שנערות ליווי עושות עם לקוחות פוטנציאלים. היא הייתה כמו נערת ליווי יוקרתית בתל אביב ואני הרגשתי את עצמי לקוחה כרגע.

"אז מה?" – אלכוהול כבר שלט בגוף שלי והאצבעות שלה שליטפו את הלכי חרמנו אותי

"אז…איך אני אומרת את זה….תגלי יותר מאוחר" – היא הורידה את היד -"אפשר חשבון?" – היא ביקשה מהמלצר.

היד שלה כבר היה על שדיים שלי, הלשון היה פותח את השפתיים שלי. התשוקה החזקה בערה בתוכי, הייתי רטובה כל כך שפחדתי על מושבים של המונית היא הכניסה את היד מתחת לחצאית של השמלה, האצבעות שלה מצאו את הדגדגן ושיחקו איתו קצת. אז היא פשוט הורידה את תחתונים שלי, קירבה אותן אל הפנים וליקקה את המיצים שלי.

"נשחק?" – לא ידעתי מה לענות לה. היא צחקה והלבישה את התחתונים שלי על מושב הקדמי של המונית. כל מה שראיתי באותו הרגע זה עיניי השוק של הנהג.

"הוא יגמור לפני שיביא אותנו ליעד" – "העיקר שאת תגמרי"

היד השניה שלה כבר הוציאה את שדיים שלי מהחזייה ולחצה חזק על הפטמה שלי. הנשימה החמה שלה שרפה את הצוואר שלי. "אני לא מאמינה, אני על מושב האחורי עם בחורה שמלטפת אותי ואני אוהבת את זה" – המחשבה הזאת חרמנה אותי עוד יותר. חבקתי את הצוואר שלה ומשכתי אותה חזק אלי. היא נישקה אותי בתשוקה, הבנתי שהיא חרמנית לא פחות ממני.

האצבעות שלה פתחו את הכוס שלי ונכנסו בפנים, הראש שלי התחיל להסתובב. היא מתחילה לזיין אותי עם האצבעות, האגודל שלה שפשף את הדגדגן שלי. כמה דקות של תענוג ואני מתחילה לגמור ישר על היד שלה.

"כל כבוד, ילדה טובה" – היא לוחשת לאוזן שלי, באותו הרגע אנחנו מגיעים לדירה הדיסקרטית.