בחורה מיוחדת


אלקסה הייתה נימפומנית, זיינו אותה הרבה גברים שונים. לפעמים פעם אחד, לפעמים כמה, אבל אף אחד לא היה נשאר למספיק זמן כדי שיהיה אפשר לקרוא לזה זוגיות. היא הייתה בחורה מאוד יפה, יוקרתית ודי חכמה. זה לא היה מובן למה היא לא תירגע ולא תמצא לעצמה בחור רציני לזוגיות, משפחה וכל הדברים. אבל אלקסה אהבה סקס, אהבה גברים ולא רצתה לא לבחור ולא לסרב לעצמה בסקס חייתי ומענג. כל פעם זה הרגיש כמו ארוחת ערב טובה, אחרי יום שלם בלי אוכל.

אלקסה הייתה די פשוטה ופתוחה בכל הנושא הזה ואף פעם לא התייחסה לזה ביותר מדי רצינות. בלי לבקש המשך יום למחרת. פשוט סקס כאן ועכשיו. היה אפשר להרגיש את זה ישר ממבט ראשון. אולי זה ההליכה שלה, אולי המבט החושני שלה, אולי צורת לבוש פרובוקטיבי שלה. היא הייתה מאוד מושכת וכל גבר שהיה רואה אותה רצה לכבוש אותה, לפחות במפגש אינטימי אחד קצר.

היא תמיד הייתה גומרת חזק, כמעט תמיד. היא אהבה סקס אוראלי, אבל סקס רגיל, לתוך הכוס החם והרטוב שלה היא אהבה הרבה יותר. היא אהבה את ההרגשה של זין חודר לתוך המנהרה שלה, הרגשה הזאת של שלמות. היא אהבה את התנועות החדות. היא נשכה את הכתפיים ואת השפתיים לגברים שלה, היא שרטה את הגבר שלהם עם ציפורניים, כמו חתולה פראית. ואחרי שהיא הייתה גומרת היא תמיד הופכת לבחורה עדינה שהייתה מכסה את הגבר בנשיקות וחיבוקים. לא הייתה בחורה יותר מדהימה ומלאה בחיים מאלקסה .

זאת הסיבה שכל סקס, כל מפגש אינטימי שלה היה נגמר בסיפוק כל כך מלא שאף פעם לא קרה שמישהו מהזוג רצה או חשב על פגישה נוספת. לא היה צורך וכולם הבינו את זה. היא תמיד הייתה אומרת "אין עדיין בעולם גבר עם אנרגטיקה יותר חזקה משלי"