יין לזוג


אם ענת היכרנו בעבודה, עבדנו ביחד בחברה קטנה עם הרבה סטודנטים. תמיד היינו ביחסים טובים, אחרי עבודה בילינו בבר הקרוב. את הפעם הראשונה שראיתי אותה אני זוכר עד היום. מחזור עובדים בחברה היה די גדול, לכן זה לא מפתיע כאשר היא הגיעה לעבוד אצלנו. היא הייתה בת 21 ,בערך בגילי.

באותו יום באתי לעבודה די מוקדם, נכנסתי לחברים שלי אבל הם לא היו במשרד. הבן אדם היחיד שהיה שם זה בחורה שאני לא היכרתי. כאשר המבט שלי הגיעה אליה הרגשתי קצת מבוכה. השיער בלונדיני שלה ירד עד הכתפיים שלה, העיניים הירוקות שלה הביטו בי עם שאלה, אף סקס ושפתיים עבות ומלאות בתשוקה. היה עליה חליפה עסקים עם חצאית כמו לכל העובדים החדשים. הרגליים שלה היו מדהימות. "איזה בחורה יפה" -חשבתי לעצמי.

-"הי, את חדשה? שמי מקסים" -אמרתי לה בחוסר ביטחון. אני תמיד מתבייש ליד בנות יפות.

-"כן, נעים מאוד, שמי ענת" – היא ענתה עם חיוך

-"טוב,אני יכנס יותר מאוחר" -אמרתי לה כאשר אני עושה את עצמי ממהר, לא רציתי שהיא תיראה את המבוכה שלי.

עבדתי כל היום, אבל לא יכולתי להוציא אותה מה ראש. האם מצאתי חן בעיניה? אולי אני יכנס אליה? זה בדיוק מה שעשיתי. כאשר סיימתי את העבודה , הלכתי לכיוון המשרד שלה וראיתי אותה יוצאת בדיוק.

-"גם את הולכת?"

-"כן, מספיק ליום ראשון"

שנינו יצאנו לכיוון תחנת אוטובוס, אבל לא הגענו לשם. זרמנו כל כך טוב עם השיחה שהחלטנו להיכנס למסעדה לאכול. היא סיפרה עד כמה קשה היה למצוא עבודה לסטודנטית. די נהר עברנו לפרטים האישיים. גיליתי שאין לענת חבר, גם לי אין חברה. זה היה יום שישי ולאף אחד מאיתנו לא היו תוכניות, אז החלטנו ללכת למועדון היום בערב.

נפגשנו ליד המועדון. הייתי לבוש בג'ינס כהה וחולצה מכופתרת. היא? וואו, היא הייתה לבושה בחולצה צמודה שהדגישה את הגוף המדהים שלה בצורה מושלמת עם מחשוף עמוק כדי להדגיש את השדיים העומדים שלה. חצאית קצרה שבקושי מכסה את הרגליים הישירות שלה.

במועדון לקחנו שולחן, הזמנו משקאות. דיברנו על כל מיני שטויות, סיפרתי לה סיפורים מעבודה. אחרי כמה משקאות הלכנו לרקוד. הרגשתי את החום של הגוף שלה, היא שיחקה איתי, הייתה מסתובבת אלי עם הגף, הייתי טופס אותה ומחבק קרוב אלי. נגעתי לה בטוסיק וגם עברתי עם הידיים על שאר הגוף שלה. הרגשתי שהזין שלי כבר מוכן לפעולה ואני די בטוח שגם היא הרגישה את זה.

היה בסביבות אחד בלילה , אנשים רק היו נכנסים למועדון ואנחנו כבר עזבנו. כמובן שהצעתי לה ללוות אותה עד הבית. הזמנו מונית, התיישבנו בכיסה האחורי. היא לה שמה לב שהחצאית שלה עלתה למלה. היא הייתה כל כך יפה. כדי שהנהג מונית בטעות לא יעשה תאונה סידרתי את החצאית שלה, כמובן שהשארתי את היד באותו המקום. ליוויתי אותה עד לדירה, היא הייתה גרה לבד. התקרבתי אליה כדי להגיד שלום,התחלתי לנשק אותה היא ענתה על הנשיקה שליה. דחפתי אותה לתוך הדירה והמשכנו להתנשק כבר שם.

הרגשי עם גוף שלי שהפטמות שלה התקשו ,הכנסתי את היד מתחת לחצאית, הרגשתי את העור העדין שלה על הטוסיק את הבד של התחתונים שלה. היא עצרה אותי "בוא לפחות נוריד את הנעליים". היא הוציא בקבוק יין והלכנו לחדר שינה שלה. כבר הרגשתי שאין לי מקום במכנסיים, הזין שלי רצה החוצה.

היא התיישבה על הברכיים שלי עם הפנים אלי והתחלנו להתנשק. החזקתי אותה ברגליים שלה, הצמדתי אותה קרוב אלי שהיא תרגיש את הזין שלי. היא התחילה לזוז על הברכיים שלי, הטוסיק שלה השתפשף על הזין שלי. גמרתי יש במכנסיים. נאלצתי להרים אותה על הידיים ולהשכיב אותה על המיטה. התחלתי לנשק את הגוף שלה, הורדתי את החצאית שלה ביחד עם התחתונים. ירדתי למטה, התחלתי ללקק אותה, הטעם שלה הוא מדהים. לא חשבתי שגבר יכול להנות כל כך מללקק לבחורה. בשלב אחד היא שמה לי את היד שלה על ראש: מספיק.

הורדתי את כל הבגדים שלי, הזין שלי היה קשה כמו אבן. הורדתי את החולצה שלי ואת החזייה, שנינו סוף סוף היינו ערומים. רציתי כבר לזיין אותה, אבל היו לה תוכניות אחרות. היא קמה, הושיבה אותי על המיטה והתיישבה מולי על הברכיים. תפסה את הזין שלי עם היד והכניסה אותו לפה. רציתי לתפוס אותה על הראש ולזיין אותה בכל הכוח בתוך הפה שלה, אבל החזקתי את עצמי. היא הוציאה את הזין מהפה שלה והתחילה ללקק את האשכים שלי. אז היא התלבשה בכל הכוח על הזין שלי. לא יכולתי להחזיק ככה וגמרתי לה לתוך הפה.

-"יש לך זרע טעים" -היא אמרה לי -"בוא נשתה עוד יין"

המשכנו את המפגש האינטימי שלנו ערומים לגמרי עם כוסות יין. עשינו סקס כל הלילה. ניסינו הרבה תנוחות שונות. היא מצצה לי את הזין עוד כמה פעמים, גם אני לא נשארתי חייב. נרדמנו לקראת הבוקר כאשר כבר לא נשארו לנו מיצים. מאותו היום אנחנו חברים מאוד טובים ולפעמים חוזרים על המפגשים האינטימיים הלאה מידי פעם.