ערב משעמם

ערב משעמם, אין מה לעשות. בעל נסע לחו"ל בגלל עבודה ולא הולך לחזור בזמן הקרוב. ענת שכבה על ספה וראתה כל מיני שטויות בטלוויזיה. המצב רוח שלה כמעט נעלם. פתאום הטלפון צלצל, היא קפצה  אל הטלפון בתקווה שזה בעלה, אבל זאת הייתה שכנה מלמעלה. גם היא הייתה לבד בבית וגם לה הייתה את אותה הבעיה – שעמום. מהר מאוד הם סגרו הכל וכבר חצי שעה אחרי זה הן ישבו במטבח ושתו תה. עם הזמן שיחה שלהן עברה לנושא החושב וזה בעלן. 
"את יודעת" – התחילה ענת – "אני לא מסוגלת להוציא מהראש שלו את המחשבה על סקס אנלי"
"מה איתך? ההפך, עדיף לך ללמוד לעשות את זה. את לא מבינה למה את מסרבת. זה כל כך כיף"
"אני לא יודעת, אני פוחדת" – המשיכה ענת

"אין לך מה לפחד" – ענתה החברה שלה -"את זוכרת את הסקס הראשון שלך?"  
"כן, מה הקשר?" 
"זה אותו הדבר, את מבינה? כואב רק בפעם הראשונה" 
"אני עדיין פוחדת" – ענת הורידה את עיניים
"טוב" – חברה שלה לא רצתה לעזוב את הנוסה – "את צריכה להתכונן. רוצה שיעור קטן?"
אחרי שכנוע קטן, ענת הסכימה
"טוב, אני הולכת הביתה להביא בקבוק קוניאק ואת בינתיים לכי לאמבטיה ותנקי את עצמך מאחורה" 
ענת נכנסה למקלחת, שתפה את כל הגוף שלה ביסודיות. גילחה את הכוס שלה ועשתה לעצמה חוקן ואז חזרה למבטח. החברה שלה חזרה בחלוק קצר ועם שערות רטובות. גם היא הייתה אחרי מקלחת. 
"אז מה? נתחיל?" – שאלה חברה שלה.
"אולי נתחיל מקוניאק" 
הם שתו כמה כוסיות ואז כאשר האלכוהול התחיל להשפיע השכנה שלה הורידה את החלוק. היא נשארה רק בלבני נשים לבנים סקסית. ענת הסתכלה על הגוף הסקסי של החברה והרגישה קנא חזקה. 
"נתחיל? אנחנו צריכים להתחיל מתישהו" – אמרה החברה בזמן שהיא מוזגת עוד כוס. 
ענת כבר הייתה מוכנה להכול, החלוק שלה כבר היה פתוח, שדיים היו בחוץ והפטמות שלה השתפשפו על קצה החלוק. כבר היה חשוך בחוץ, הן שתו עוד כוסית. אז השכנה לקחה את ענת למרכז המטבח והורידה את החלוק שלה.
"אבל יראו אותנו דרך החלון?" 
"מספיק לפחד" – ענתה השכנה.
אז היא התקרבה אל החלון ופתחה את הוילונות. החלון היה מול הבניין השכן והיה אפשר לראות משם טוב מאוד מה קורה במטבח. ענת כיסתה את השדיים שלה עם הידיים. השכנה התקרבה אליה והורידה את הידיים למטה. אז היא שמה כיסה לידה ואמרה לה לשכב עליו עם הבטן. היא סובבה אותה ככה שהתחת של ענת היה מול החלון. ענת שכבה בלי לזוז והמשיכה לפחד. אז השכנה הוציאה דילדו והתחילה למרוח חומר סיכה על התחת של ענת. 
"קדימה, תשתחררי, עוד רגע יהיה לך מאוד נעים" – אמרה השכנה והצמידה את ענת אל הכיסה. אז היא לקחה את הדילדו והתחילה להחדיר אותו לחור של ענת. היא דחפה חזק ככה שהראש יכנס לתוך התחת. ענת ניסתה להשתחרר, התחת שלה כאב חזק, היא הגישה כאילו קראו אותה לשניים, אבל החברה שלה לא נתנה לה לברוח. היא התחילה להחדיר את הדילדו עוד יותר עמוק. אם הזמן הכאב נעלם והגיעה ההנאה. ענת שכב בשקט וגם התחילה לעשות תנועות חוזרות בקצב של החברה שלה. זה לא המשיך יותר מדי זמן כי מהר מאוד ענת קיבלה את האורגזמה האנלית הראשונה שלה.