שעור ביולוגיה

זה היה בסתיו,סוף שנת לימודים התקרב ,מה שלא עזר בכלל ליצור אווירה של לימודים בכיתה. זה גם היה שעור אחרון שראש של התלמידים כבר היה בבית. המורה ,בוא נגיד שקראו לה שרית,טיילה בין השולחנות כדי לנסות איכשהו לשמור על האווירה של הלימודים בכיתה. זה כבר היה מיותר מידי, תלמידים עשו הכל חוץ מללמוד. כמה תלמידים היו עם אוזניות , כמה שיחקו בטלפון, חלק בכלל עשו לא ברור מה בדיוק. במילים אחרות שעור ביולוגיה זה הדבר האחרון שעניין את התלמידים באותו רגע.

היא התקרבה בשקט לתלמידה אחד שהסתכלה מתחת שולחן כאלו הנעליים שלה זה הדבר הכי מעניין בעולם. היא ציפתה לראות הכל ,אבל לא את מה שהיא ראתה. התלמידה, בוא נגיד שקראו לה יעל, ישבה עם מגזין ארוטי על הברכיים והסתכלה על תמונות של לסביות מלקקות אחד לשניה. היא הייתה בשוק , הייתה יכולה לתאר לעצמה שמישהו מהבנים עושה דבר כזה ,אבל לא בת. היא הכניסה כמה שיותר אוויר לתוך הריאות ואמרה בכל רעם:

-"רק תסתכלו עליה! יעל, אני מבינה שאת מוכנה למבחן בשיעור שלי ואת לא רוצה יותר לדעת ממני כלום?"

היא הרימה את העניים שלה

-"רציתי לדעת איזה צבע הפטמות שלך?"

ברגע זה נשמע צלצול ושרית לא הספיקה לענות. בכיתה יב כבר לא היה נהוג לשאול את המורה האם היא סיימה,לכן אחרי 10 שניות מי שנשאר בכיתה זה שרית ויעל. שרית התיישבה על שולחן ועדיין לא ידעה מה לענות לתלמידה שלה. בינתיים יעל כמה,הלכה לשולחן של המורה,לקחה משם מפתח ונעלה את הכיתה מבפנים. היא התקרבה למורה שלה ורק אז שרית הצליחה להוציא מילה:

-"מה את מתכוונת לעשות?" -במקום לענות יעל פשות נישקה את המורה. אחרי כמה שניות של נשיקה ,יעל הרימה את הראש לשה ושאלה

-"אז אני יכולה לראות את הפטמות שלך?"

היא אפילו לא חיקתה לתשובה של המורה, היא הורידה את החולצה שלה. היא הייתה בלי חזייה והמורה הייתה יכולה לראות את שדיים הקטנות והעומדות שלה. בינתיים יעל התחילה לפתוח את הכפתורים על החולצה של המורה. שרית לא התנגדה רק הנשימה שלה השתנתה. מתחת לחולצה הייתה חזייה לבנה ,יעל לא פתחה אותה רק הוציאה ממנו את השדיים. כמו לכל הנשים המלאות לשרית היו פטמות גדולות וורודות. יעל תפסה אותם בידיים והצמידה לשדיים שלה, הלשון שלה ,טייל על הצוואר של המורה. שרית סגרה את העניים ואיבדה את העצמה ברגשות החדשות.

-" אני בתוכה שגם התחת שלך מאוד יפה"

שרית ,כמו ילדה טובה, כמה מהשולחן והסתובבה עם תחת לתלמידה שלה. היא הרימה את החצאית שלה , על הרגליים שלה היו גרביונים,אבל היא הייתה בלי תחתונים.

-"את סוטה או שפשוט חם לך?"

-"חם" -שרית בקושי הצליחה להוציא מילה.

-"גם אני לא לובשת תחתונים"- ענתה לה יעל וכדי להוכיח הורידה את המכנסיים שלה.

-"תעלי על השולחן ,ככה יהיה יותר מעניין!"

ושרית שוב פעם כמו ילדה טובה עלתה עם הברכיים על השולחן. ככה שהכוס שלה היה מול הפנים של התלמידה שלה.

-"איזה כוס גדול, אני חושבת שהיד שלי תכנס לשם בקלות, אני יכולה לנסות?" -היא שוב פעם לא חיקתה לתשובה אפילו. היד שלה נצמדה לכוס של שרית והתחילה להיכנס. אחרי התנגדות קטנה היד הקטנה של התלמידה כבר היה בפנים. יעל התחילה לזיין אות המורה שלה עם היד, לשרית כבר לא היה אכפת מכלום. היא פשוט נהנתה מהיד שממלא את הכוס שלה והתחילה לגנוח.

-"תסתובבי,אני שוב פעם רוצה לראות את הפטמות שלך" -שרית הסתובבה ,ישר על היד של יעל,בלי להוציא אותה. היא התיישבה עם התחת על השולחן וראתה את יעל מאוננת לעצמה עם יד שניה. היא די מהר הגיעה עד לאורגזמה, היא נפלה על השולחן ואיבדה את הנשמה שלה.

-"את גמרת ואני עדיין לא" -אמרה יעל

-"תעלי על השולחן אני יעזור לך"

אחרי 20 דקות יעל יצאה מהבית ספר , חברה שלה חיקתה לה

-"נו מה היא עשתה לך?"

-"כלום, כמה שיעורי הרחבה וזהו"

-"מסכנה , יש לך הרחבה בפיזיקה וספרות,עכשיו גם בביולוגיה?"

רק את יעל זה לא הדאיג, היא ידע שמדובר במפגשים אינטימיים שהיא נהנית מהם ולא בלימודים